esmaspäev, 2. mai 2011

Terve hooaeg ja kibe lõpp

3 voorus võitsime Piraajat 3-2, kuigi olime poolajaks kaotusseisus 0-2. Teisel poolajal lõi Ats 2 värvat ja Misa 1 värava ning kokkuvõttes magus võit. Meeskonnas mängisid Heido, Jam, Alor, Jaak, Juss, Tänn, Kesa, Ats, Mansik, Äl ja Kivi. Vahetusest Murri, Mati, Misa, Tauri, Rannar, kollased teenisid Äl ja Ats. 22 mängu ehk terve hooaeg kaotuseta.
4 voorus tuli siis kõrge kukkumine Tallinna Kalevi vastu 0-4. Ega me nii nõrgad tegelikult polnud, kui näitas tulemus. Oli selline päev, kus vastastel oli õnne, meil jälle paha tuju ja nii on raske. Head mängijad mängivad nii, kuidas kohtunik laseb mängida. Peaks suutma, aga ju me pole ikka nii head, kui arvasime juba. Vastastel teenitud võit, olid meist paremad. Mõtlemiskoht mängijatele. Algkoosseis Heido, Jam, Kiks, Jack, Robi, Tänn, Kesa, Ats, Kivi, Mansik ja Äl. Vahetusest Murri, Tauri, Sponks ja Juss.